zamknij
Informujemy, że na naszej stronie mrwallet.pl wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.

Firma

Spółka MrWallet z siedzibą w Rybniku, założona została przez Mirosławę Barszcz oraz Damiana Rutkowskiego.

 

Wspólnicy to osoby związane ze światem biznesu od wielu lat. Posiadane przez nas doświadczenie, połączone z obszerną wiedzą z zakresu finansów, księgowości i prawa, dają pewność świadczonych usług. Dzięki naszej kadrze specjalistów i doborze niezbędnych narzędzi gwarantujemy poczucie kompleksowej obsługi i bezpieczeństwa swoich finansów.

 
Mirosława Barszcz

Prezes Zarządu – Główna Księgowa
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Bielsku - Białej oraz Politechniki Śląskiej (rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwach). W 2010 roku otrzymała licencję MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Od 20 lat czynnie związana z finansami i księgowością, która jest jej pasją i dzięki której może się spełniać zawodowo. Upór, determinacja i pracowitość to cechy, którymi kieruje się w życiu zarówno zawodowym jak i osobistym.

 

Przez ostatnie lata związana zawodowo z Grupą Kapitałową SARE SA gdzie jako główna księgowa prowadziła sprawy finansowe SARE i jej spółek zależnych. SARE jako spółka akcyjna w 2011 roku zadebiutowała na rynku New Connect.

 
Damian Rutkowski

Prokurent
Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Studium Podyplomowego (Zarządzanie Przedsiębiorstwem na wspólnym rynku UE) na warszawskiej SGH.

... z doświadczeniem od 1996 roku. Współzałożyciel i wieloletni uczestnik organów zarządczych kilku spółek z branży Marketing/IT (w tym liderów w swojej dziedzinie) OS3 multimedia / OS3 group S.A; SARE S.A. (spółka notowana na NewConnect), DigitalAvenue S.A. (NewConnect); Hostersi Sp. z o.o. ; Tupolska Sp z o.o. (rybnik.com.pl) ; oraz wielu mniejszych, w tym zależnych od powyższych podmiotów.